м.Київ пр-т. Возєднання, 15
Контакти Конфіденційність Акції
+38 (044) 222-6-222
en ru ua

Клуб відпочинку Лагуна запрошує всіх поціновувачів банного мистецтва. В Лагуні вас чекає спекотна фінська сауна, температура в якій може досягати 110 градусів. Вже після першого відвідування такої парної ви залишите в ній частинку своїх хвороб і поганого самопочуття, а зробивши візити регулярними, подаруєте організму відмінний шанс для оздоровлення і омолоджування.
Перший орган, який відчуває позитивний вплив парною, - це шкіра. Вже через декілька хвилин перебування в лазні починається очищення верхнього ороговілого шару, через розкриті пори виводяться речовини, які довго не могли знайти вихід з організму. Сауна вважається відмінним засобом у боротьбі з чорними точками і висипаннями. За ефективністю, банні процедури можна порівняти з дорогими візитами до косметолога. Саме тому, регулярні банні дні вважаються запорукою молодості і краси для жінок.
Походи в сауну позитивно позначаються на серцево-судинній системі. Від високих температур судини спочатку розширюються, а потім звужуються. В результаті такого тренування їх стінки стають більш еластичними, знижується ризик розвитку хвороб кровоносної системи.
У парній організм починає працювати в посиленому режимі. Якщо у вас уповільнений обмін речовин, то лазня повинна його прискорити. Про позитивні наслідки прискорення метаболізму говорити не доводиться: позбавлення від зайвої ваги, бадьорість і хороше самопочуття - ці та інші зміни ви помітите дуже скоро, після того, як станете регулярно відвідувати лазню.
Щоб ефект від банних процедур був помітніший, а задоволення - яскравіше, після лазні краще всього поринути в крижану ополонку. У клубі Лагуна немає замерзлої водойми, але ми можемо запропонувати вам дещо трохи краще: глибоку купіль з чистісінькою водою, м'яким ненав'язливим підсвічуванням і тропічними пальмами. Тут ви зможете закріпити яскраві емоції від лазні і відчути незабутній контраст відчуттів. Холодна і чиста, ніби в гірському озері, вода - це цілюща сила природи і прекрасна можливість почати загартовуватися.
Вам подобається проводити свій відпочинок з користю для здоров'я? Ви хочете організувати свято для душі і тіла, не виїжджаючи за межі міста? Клуб відпочинку Лагуна чекає Вас. Ми не пропонуємо банний годинник. Ми пропонуємо хороше самопочуття та здоров'я!