м.Київ пр-т. Возєднання, 15
Контакти Конфіденційність Акції
+38 (044) 222-6-222
en ru ua

Клуб відпочинку Bally – це казкова атмосфера престижного тропічного курорту. Якщо Ви бажаєте подарувати собі декілька годин божественної насолоди, і наступний день розпочати з новими силами, Bally чекає на Вас. Тут Ви відпочинете не гірше ніж на однойменному екзотичному острові. До Ваших послуг витончена атмосфера загадкового Сходу, тропічні пальми, лазурова вода, та самий теплий, дружній прийом.
Головна зала клубу Bally виконана в стилі однойменного острову, і дарує відчуття повної присутності на екзотичному курорті. Посеред зали знаходиться теплий просторий басейн площею 25 кв. метрів, в якому буде комфортно відпочивати великій компанії. Система очищення води працює без перерви, тому Ви можете не мати сумнівів у безпечності купання у басейні.
Вам набридло купатися і хочеться чогось гаряченького,немає питань, до Ваших послуг простора VIP сауна. Ми створюємо в парній оптимальні умови, забезпечуємо кожному клієнту максимальний комфорт. Парна може працювати як в режимі руської лазні, так і фінської сауни. В першому випадку температура повітря невелика, приблизно 60-80 градусів, в той час як вологість буде дуже висока. Такий м'який мікроклімат підійде для людей з серцево-судинними захворюваннями, допоможе прогріти тіло та очистити шкіру.
Якщо Ви бажаєте більш гострих відчуттів, на Вас чекає фінська сауна. Це те що потрібно для ретельного очищення організму від шлаків, відновлення кровопостачання та повного розкриття пір шкіри. Температура в сауні може досягати 90-110 градусів. За рахунок невеликої вологості (15-20) відсотків, така температура легко сприймається організмом.
Після парної на Вас чекає кришталева купіль. Зануритись у крижану воду, після спекотних банних процедур, це все одно, що пірнути в ополонку після руської лазні. Таких відчуттів Вам не запропонують, напевно, на тропічному курорті.
Клуб відпочинку Bally – це більше ніж банний комплекс. На Вас чекають оздоровчі SPA процедури,смачна європейська кухня, затишна атмосфера, та всі можливості для незабутнього відпочинку.