Акція в банному комплексі Майорі вул. Хрещатик 14 

Програма «Масаж віником» 

СУПЕРПРОПОЗИЦІЯ! З 8:00 до 13:00 замовляючи програму «Масаж віником» ВИ НЕ СПЛАЧУЄТЕ ЧАС проведене в банному комплексі. А також ви маєте унікальну можливість поплавати у великому, теплому басейні або зануритися в крижану купіль, відпочити на шезлонгу або на дивані! 

Вартість програми «Масаж віником» 750 грн тривалість 1,5 години. У вартість процедури входить рушник, тапочки, одноразові труси. Увага, обов'язково попередній запис за телефоном 222 6 222

Програма «Масаж віником» 

Прогрівання в лазні 

Для початку ви прогріваєте тіло в підготовленій, зволоженій лазні до рясного виділення поту приблизно 5-7 хв. Тіло прогрівається відкриваються пори, потові залози. Після цього можна приступати до масажу віником. 

Масаж віником 

Після прогріву ви освіжаєтесь під душем. Повертаєтесь в лазню для процедури «масаж віником». Заздалегідь підготовленими віниками Вас обволікають ароматною парою (віником не б'ють по тілу, можливий лише легкий дотик!). Процедура триватиме 5-15 хв залежно від ваших уподобань. 

Охолодження в душі, басейні або в крижаній купелі 

Після масажу віником ви за бажанням йдете в душ, басейн, а для поціновувачів є крижана купіль, трохи охолоджуєтесь (1-3 хв) і повертаєтесь в лазню для медово-соляного пілінгу. 

Медово-соляний пілінг 

У лазні на розпарену віниками шкіру наноситися медово-соляний пілінг. За допомогою масажних рухів з тіла убираються омертвілі, ороговілі клітини шкіри. 

Чайна церемонія 

Після процедур - чайна церемонія. Ви п'єте чай в спокійній, розслаблюючій обстановці. До чаю подаються горіхи, мед. 

Зволоження шкіри 

На розпарене, очищене тіло наноситься спеціальне поживне і зволожуюче масло. 

Вартість програми «Масаж віником» 750 грн тривалість 1,5 години. У вартість процедури входить рушник, тапочки, одноразові труси. Увага, обов'язково попередній запис за телефоном 222 6 222