Акція в банному комплексі Майорі вул. Хрещатик 14

Програма «Хаммам»

СУПЕРПРОПОЗИЦІЯ! З 8:00 до 13:00 замовляючи програму «Хаммам» ВИ НЕ СПЛАЧУЄТЕ ЧАС проведений в банному комплексі. А також ви маєте унікальну можливість поплавати у великому, теплому басейні або зануритися в крижану купіль, відпочити на шезлонгу або на дивані!

Вартість програми «Хаммам» 900 грн тривалість 1,5 години. У вартість процедури входить рушник, тапочки, одноразові труси. Увага, обов'язково попередній запис за телефоном 222 6 222

Програма «Хаммам»

Пропарка в хаммамі

На самому початку важливо розігріти тіло на теплому мармуровому столі. Для цього ви лежите на мармуровому столі 10-15 хв. В прогрітому тілі відкриваються пори, потові залози. Тепер можна приступати до пілінгу.

Пілінг рукавичкою Кессе

Рукавичкою Кессе з натуральних волокон масажується прогріте тіло. За допомогою пілінгу видаляються всі ороговілі і омертвілі клітини шкіри. Процедура триває близько 10 хв.

Мильний масаж

Після пілінгу - пінний масаж. Для цього із спеціально підготовленого мила збивається густа, ароматна піна (багато піни!) Яка наноситься на тіло. Після нанесення піни робиться масаж. Тривалість мильного масажу 20 хв.

Чайна церемонія

Після процедур чайна церемонія. Ви п'єте чай в спокійній, розслаблюючій обстановці. До чаю подаються горіхи, мед.

Зволоження шкіри

На розпарене, очищене тіло наноситься спеціальне поживне і зволожуюче масло.

Вартість програми «Хаммам» 900 грн, тривалість 1,5 години. У вартість процедури входить рушник, тапочки, одноразові труси. Увага, обов'язково попередній запис за телефоном 222 6 222