Сауни Києва

ЕЛІТНІ ЛАЗНІ КИЕВА БАЛІ МАЙОРІ ГАЇТІ МАРОККО

Вітаємо Вас в мережі елітних саун міста Києва «TRAVEL CLUB».

Ми працюємо для тих, хто вміє відпочивати в сауні, лазні, хамам, хто слідкує за своїм здоров'ям, хто прагне отримати найкраще від життя.

Мережа «TRAVEL CLUB» об'єднує найкращі клуби відпочинку витримані в стилі найпопулярніших курортів світу, такі як «Marokko», «Bally», «Majory», «Haiti»…

В кожному клубі саун свій, унікальний, особливий інтер’єр. Завітавши до нас, Ви поринете у дивовижний, казковий світ відпочинку та насолоди.

Сауни міста Києва: VIP сауни, приватні сауни

Комплекс VIP саун з професійним обслуговуванням, екзотичним інтер’єром, різноманітним комплексом послуг, стане для Вас справжньою знахідкою. Усе сучасне, технічне обладнання сприяє комфортному відпочинку, це і великий телевізійний екран, гарна акустична система, WiFi, супутникове TV із понад 300 різноманітних каналів для перегляду спортивних подій, система караоке для веселої компанії друзів.

Для поціновувачів кальяну завжди в наявності великий асортимент різноманітних смаків тютюну відомих американських марок .

Комплекс лазень і саун мережі «TAVEL CLUB» посідає найвищі сходинки в рейтингу саун Києва.

Додаткові послуги в лазнях і саунах

Безумовно Ви чули про турецьку лазню хамам, фінську сауну, в них Ви не тільки зможете забути про буденні справи, а й поліпшити своє здоров’я. Особливий пар в лазні, насичений ефірними маслами очищає шкіру, знімає втому, розслаблює м'язи, стабілізує вагу. Всі ці переваги саун і лазні запрошуємо спробувати у найкращих клубах відпочинку мережі «TRAVEL CLUB».

В наших VIP саунах працюють кваліфіковані банщики та масажисти, які допоможуть підібрати для Вас оптимальну температуру та склад пари,зроблять пропарку віниками, медовий масаж у руській лазні. У SPA комплексі мережі «TRAVEL CLUB» спеціалісти виконують різноманітні процедури, такі як, пінний масаж, пілінг, обгортання косметикою світових марок

Професіонали у своїй справі, допоможуть Вам отримати максимальне задоволення від лазні, як для душі, так і для тіла.

Традиційно, лазня викликає асоціацію: холодне пиво та смачні великі раки. В кожній нашій сауні на вас чекає широкий вибір алкогольних напоїв та гастрономічних вишуків.

Після відвідування парної Ви зможете зануритись у крижану купіль, чи поплавати в басейні з гейзером та протитечією, або розслабитись в одній із чудових кімнат відпочинку, які мають свій неповторний, тематичний дизайн.

Мережа саун «TRAVEL CLUB» гарантує абсолютну безпеку і повну конфіденційність своїм клієнтам.

До Ваших послуг зручне та безкоштовне паркування.

Щирий персонал, відмінне обслуговування, приємні ціни, екзотичний колорит, все це залишить у Вас незабутні спогади про відпочинок в одній із саун клубу.

Для усіх наших клієнтів ціни демократичні. Завітавши одного разу, Ви будете повертатись знову й знов. Ласкаво просимо!

Сауни Києва

«TRAVEL CLUB» - це найкращі сауни Києва. До Ваших послуг SPA,турецька лазня хамам, масаж, фінська сауна, руська лазня